Dovolená se psem

Psí hotely na Šumavě

 

Zavítali jste na návštěvu nebo rovnou na delší dovolenou na Šumavu ale nemůžete brát svého chlupatého kamaráda všude s sebou ? Není to neřešitelné. Zde je pár tipů na možnosti ubytování i pro vaše psí miláčky v prostředí jedinečné Šumavy

-----

 

 

1)      Agí hotel pro psy – kraj Jihočeský, okres Prachatice 

Tento malý rodinný hotel pro psy se nachází na samotě, v malém údolí náležejícím k obci Klášterec zhruba 2 km od Vimperka směr Strážný. V malém uzavřeném údolí je zde klid a nádherná příroda, potok i rybníček, louka a v okolí samozřejmě lesy. Nabízí zde ubytování v době dovolené v rozmezí jednoho dne až několik měsíců. Ubytování je připraveno jak ve venkovních kotcích, tak i v samostatných pokojích v domě. Krmení granulovaným prémiovým nebo superprémiovým krmivem pro dospělé psy jednou denně večer a 2-3 krát denně štěňatům.Denní sazba začíná na 150 Kč za den bez krmiva, přičemž za krmivo je přičítána částka 37 Kč za den. Úhrada je splatná vždy v den nástupu a v hotovosti.

Během pobytu psího klienta je samozřejmostí pravidelné venčení a procházky po okolí. Po předchozí dohodě navíc pejska odvezou z místa předání až na hotel i zpět. Pro zájemce je k dispozici i cvičiště s překážkami pro výcvik sportovní kynologie, základní ovladatelnosti, přípravy na výstavu, případně nácvik prvků dogdancingu.

Kontakt:

Ing. Bohumila Molnárová a Vojtěch Molnár

Klášterec 29, 385 01 Vimperk

Tel.: +420 602 417 046

e-Mail: v.molnar@tiscali.cz

Web: www.agihotel.blgz.cz nebo www.agihotel.unas.cz

 

 

2)      Psí hotel Klatovy – kraj Plzeňský, okres Klatovy 

Další pošumavský hotel pro psy najdete na okraji Janovic nad Úhlavou, jen pár kilometrů jihozápadně od Klatov v klidném prostředí. Ubytovaným psům je zajištěna celodenní individuální péče. Ubytování, venčení i krmení je vždy dle požadavků zákazníka. Psi mají zajištěno ubytování ve venkovních kotcích se zateplenou boudou a dřevěnou podlahou nebo ve zděných kotcích s pohovkou, případně ve zděném domě s ústředním vytápěním. Všechny kotce jsou pravidelně čištěny a dezinfikovány. Ubytují zde i štěňata, háravé feny nebo i agresivní psy. Ubytování je možno na dobu jednoho dne až po několik měsíců. V době pobytu je zde i nabídka základního výcviku poslušnosti či nápravy zlozvyků. Taktéž úpravy jako trimování, ostřihání a vykoupání. Ceny ubytování začínají na 100 Kč za den (pobyt během jednoho dne ráno až večer) a 150 Kč za noc. Při ubytování ve vnitřním kotci v domě počítejte s částkou 200 Kč/den. Krmení – malý pes 30 Kč/den a velký pes 60 Kč/den. Úhrada je splatná vždy v den nástupu a v hotovosti.

Během pobytu psího klienta je samozřejmostí pravidelné venčení a procházky po okolí. Navíc tu mají psí školu i školku pro štěňata a nabídnou vám tu kromě ubytování také výcvik, úpravy vašich miláčků i kosmetiku pro ně.

 

Kontakt:

Jana Volfová

Nádražní 219, 340 21 Janovice nad Úhlavou

Tel.: +420 723 638 378

e-Mail: jana.volfova@seznam.cz

Web: www.psihotel-klatovy.cz

 

3)      Psí hotel Slavkov – kraj Jihočeský, okres Český Krumlov

Tento šumavský hotýlek pro psy najdete ve Slavkově, Bohdalovicích, nedaleko Českého Krumlova (cca 11 km) směr Lipno. Okolní krajina vesnického rázu přispívá k nerušenému ubytování psů všech ras. Ubytováni jsou v domácím prostředí, a to buď v přízemní části rodinného domu, kde každý pes má svou místnost dle velikosti (zde je k dispozici celkem 9 pokojů) nebo ve 4 dřevěných zateplených venkovních kotcích  , Provoz hotelu je celoroční, s nonstop péčí. Ubytovat vašeho miláčka zde můžete na jakoukoliv dobu, přičemž i venčení a krmení je vždy dle požadavků zákazníka. K venčení na volno slouží nejen dvůr, ale i oplocená zahrada bez možnosti úniku, samozřejmě s dohledem provozovatele. Navíc je tu k dispozici i veterinární péče. Psi jsou krmeni vlastním krmivem od majitele jen granulovanou stravou a mají neustálý přístup k vodě. Denně je prováděna údržba a úklid kotců a místností.

 

Kontakt:

Ivo Laštovka

Slavkov 15, Bohdalovice, 381 01 Český Krumlov

Tel.: +420 777 668 945

e-Mail: hotelpropsy@post.cz

Web: www.psihotel.wbs.cz

   

  

Máte psí hotel nebo nabízíte ubytování hostů se psi ? Kontaktujte nás, rádi se domluvíme na zveřejnění kontaktu na Vás.